Tynki dla każdego

Profilem naszych prac jest przede wszystkim tynkowanie oraz wylewki mechaniczne. Posiadamy bardzo specjalistyczny oraz nowoczesny sprzęt, który umożliwia nam prowadzenie przeróżnych prac maszynowych bardzo szybko oraz z wyjątkową efektywnością.

Tynki gipsowe

Wszelkie tynki wykonywane są automatycznie, dzięki naszej specjalistycznej maszynie PFT. Tynki wyróżniają się przede wszystkim świetnymi parametrami wizualnymi. Jako, że są to tynki jednowarstwowe, czas ich wykonania jest krótki, a poziom skomplikowania całości wyjątkowo mizerny. Tynki tego typu mogą być stosowane do przeróżnych pomieszczeń. Pozwalają one na uzyskanie gładkiej, równej oraz twardej powierzchni, która z łatwością wykończymy przez położenie tapety, czy malowanie. Ściany są oddychające i pozwalają na wymianę wilgoci.

Tynki cementowo-wapienne

Klasyczne tynki mogą zostać zastosowane w każdym miejscu- zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Jeśli chodzi o grubość, to tego tynku nanosi się podobną ilość, jak ma to miejsce w przypadku tynku gipsowego. Tynk cementowy jest bardziej wytrzymały oraz bardziej odporny na wilgoć. Nie zagrożą mu takie czynniki, jak mróz, czy woda. Wszystkie tynki cementowo-wapienne są zacierane na końcu mechanicznie na gładko. Dzięki temu struktura całej ściany jest gotowa do malowania.

Wylewki maszynowe

Prowadzimy także wylewki posadzki cementowej. Wszelkie prace wykonujemy specjalistyczną maszyną, która wylewa cement, który jest następnie mechanicznie zacierany. Tego typu posadzki cechują się wysoką jakością- podłoże jest równe, nie pyli. Można na nim kłaść przeróżne materiały- panele, deski, płytki, czy też parkiet.

Tynki maszynowe

Tynkowanie maszynowe wykonujemy korzystając ze specjalistycznych agregatów, które są na wyposażeniu naszej firmy. Dzięki korzystaniu ze sprawdzonego sprzętu, wszelkie prace jesteśmy w stanie wykonać szybciej- jednocześnie warstwa materiału jest równa oraz gładka. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem do tynkowania, również firmy PFT. Jakość i zadowolenie z wykonanych usług są rzeczą w pełni gwarantowaną. Warto się przekonać o tym już teraz!