Tynki gipsowe, wapienne i tradycyjne w najlepszej cenie

Firma specjalizuje się przede wszystkim w pracach, które obejmują tynkowanie oraz wylewki mechaniczne. Przedsiębiorstwo dysponuje nowoczesnym sprzętem, który pozwala na prowadzenie przeróżnych prac z użyciem maszyn- wszystko odbywa się szybko i sprawnie, aby uzyskać zadowalającą powierzchnię wszelkich ścian, czy posadzek.

Tynki gipsowe

Tynki wykonujemy z użyciem maszyn- dysponujemy maszyną znanej niemieckiej firmy PFT. Nasze tynki gipsowe odznaczają się atrakcyjnym wyglądem. Najczęściej tworzymy tynki jednowarstwowe, które są proste w wykonaniu, schną bardzo szybko oraz są bardzo wydajne. Nadawać się będą do wszystkich pomieszczeń, z wyjątkiem tych, w których będzie duża wilgotność. Ich powierzchnia będzie gładka, twarda oraz równa- można ją wykończyć poprzez różnego rodzaju zabiegi, ja choćby malowanie, czy tapetowanie. Wszystkie ściany oddychają- nie ma hamowania przepływu pary wodnej przez powierzchnię ścian. Gdy robi się sucho, tynki gipsowe potrafią oddawać wilgoć i nawilżać powietrze.

Tynki cementowo-wapienne

Do wykonywania tego typu tynków wykorzystujemy specjalistyczne, suche mieszanki z dodatkiem uszlachetniającym. Tynki cementowo-wapienne mogą być stosowane dowolnie- zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. Warstwa naniesionego tynku wynosi około 1-3cm. Tego typu tynk jest o wiele bardziej wytrzymały na wszelkiego rodzaju uszkodzenia oraz wilgoć. Kolejnym atutem jest duża odporność na mróz oraz wodę. Tynki klasyczne zacierane są na końcu mechanicznie na gładko, co sprawia, że struktura całej ściany jest przygotowana na malowanie.

Wylewki maszynowe

Posadzki cementowe z użyciem maszyny są wykonywane poprzez tłoczenie masy specjalną pompą, która nazywa się Mixokretem. Gdy masa zostanie wylana, następuje zacieranie mechaniczne. Tego typu posadzi, są naprawdę wysokiej jakości, całość podłoża jest równa, nie pyli i gwarantuje wysoką trwałość. Można w tym miejscu wykorzystać każdy rodzaj pokrycia- panele, deski, parkiet- słowem czego dusza zapragnie!

Tynki maszynowe

Wykonywane są one przy pomocy specjalnych agregatów do tynkowania, co sprawia, że wszystkie prace toczą się szybciej, a materiał jest równy oraz gładki. Posiadamy stosowny sprzęt do tego typu prac.