O nas

Tynki maszynowe – na każdą powierzchnię

Skoro trafili Państwo na naszą stronę to znaczy, że poszukują fachowców do tynków maszynowych. Nasz propozycja to najwyższa jakość usług osiągana dzięki materiałom oraz doświadczeniu pracowników naszej firmy. Dostarczamy niezawodne, solidne oraz doskonale dopasowane usługi do potrzeb naszych klientów.Gwarantujemy profesjonalne oraz co ważniejsze indywidualne podejście do każdego zlecenia. Naszą ofertę kierujemy w szczególności do mieszkańców Śląska. Obsługujemy takie miasta jak Katowice, Sosnowiec, Tychy, Mikołów, Gliwice,  Pszczyna,  Rybnik,  Żory. Nasi klienci to zarówno indywidualni zleceniodawcy jak również firmy gdyż nie ma zleceń nazbyt małych i nazbyt dużych. Więcej o naszych usługach znajdą Państwo poniżej lub w zakładce Oferta na naszej stronie internetowej.

Co oferujemy.

Kompleksowa obsługa tynkarska oraz najlepszy sprzęt jakiego używamy w trakcie każdego z naszych zleceń to gwarancja sukcesu. Są to również elementy, które wyróżniają nas na tle naszej konkurencji. Kładziemy tynki gipsowe, cementowo-wapienne, dostosowujemy się do potrzeb klienta. Wszystko po to aby każdy był zadowolony z osiąganych efektów.

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do Nas a my pomożemy w doborze odpowiedniego rozwiązania!
Tynki maszynowe agregatem oferujemy dla mieszkańców Katowic, Sosnowca, Tych, Mikołowa, Mysłowic, Gliwic, Zabrza, Bytomia i wielu innych miast.
tynki maszynowe Katowice